O mnie

Działalność Camper Majster to suma moich doświadczeń z wielu dziedzin związanych z motoryzacją. Pierwszy raz prowadziłem sam samochód w wieku 6 lat, a pierwszy remont silnika w samochodzie Fiat 126p wykonałem w wieku lat 13. Potem szkoła samochodowa i początki zabawy w off-road w Polsce, czyli odbudowywanie starych i budowa nowych samochodów do jazdy w trudnym terenie. Uwieńczeniem tej motoryzacyjnej przygody był udział w budowie i późniejsze serwisowanie zwycięskiego samochodu kilkukrotnego mistrza polski w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych.

 

W między czasie pracowałem w firmie zajmującej się transportem międzynarodowym, co dało mi doskonałą szkołę w zakresie uregulowań prawno-finansowych związanych z międzynarodowym obrotem handlowym, zwłaszcza tym związanym z motoryzacją. Następne kilka lat zajmowałem się produkcją pojazdów do przewozu koni sportowych dla niemieckiej firmy Ketterer, jednego ze światowych liderów w tej dziedzinie. Pojazdy te wyposażane są w luksusową część mieszkalną, często wykraczającą standardem poza rozwiązania stosowane w branży karawaningowej. Przez ostatnie pięć lat kierowałem działalnością serwisu Camp&Travel, który mieścił się w Warszawie-Wesołej. W moim dorobku caravaningowym znajdują się również artykuły techniczne umieszczane na łamach czasopism Polski Caravaning oraz Caravaning Expert.

 

Praktykę uzupełniam poprzez nieustanne poszerzanie wiedzy na temat pojazdów i wyposażenia miedzy innymi poprzez udział w różnorodnych szkoleniach i kursach bezpośrednio u producentów.

 

 

Jeśli nie udało mi się jeszcze przekonać Państwa, aby powierzyć mojej opiece swój pojazd kempingowy zapraszam do kontaktu, z przyjemnością znajdę czas, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Wojciech Boerner